• akhbar concert
  • inner-slide3

گلچین جدیدترین مطالب سایت

  • amoozeshpiano

هجوم خاطرات.امیر راد

raad

امیر راد نوازندگی گیتار و فراگیری مباحث پایه موسیقی را از سن 13 سالگی نزد برادرش احمد راد شروع کرد . او در طی سالهای نوازندگیش به تمرین در سبکهای مختلف گیتار (فلامنکو و کلاسیک برای گیتار اسپانیش و سبکهای بلوز و هوی متال برای گیتار آکوستیک و الکتریک) پرداخت و بعد از رسیدن به مهارتهای لازم نوازندگی در این سبکها شروع به تدریس در فرهنگسراها و آموزشگاههای مختلف موسیقی در سطح تهران نمود .

امیر راد در سالهای 80 تا 82 مشغول به نوازندگی در گروههای مختلف پاپ و راک از جمله گروهای اساتید و هنرمندانی چون تورج شعبانخانی , عباس روشن زاده و امیر محزون پرداخت و اجراهای مختلف او در سطح تهران و رادیو تهران او را بیش از پیش علاقمند به آهنگسازی ، تنظیم و ضبط ملودیها و ترانه هایش در قالب آلبوم موسیقی کرد و بعد از آن با گذراندن دوره های مختلف سلفژ ، مبانی موسیقی و هارمونی و اصول آ هنگسازی, کار آهنگسازی را بصورت حرفه ای آغاز نمود . همچنین بعد از گذراندن دوره های صدابرداری نزد اساتیدی چون استاد وحید مهری ، استاد محمد سعید شایان و استاد امید انصاری ،بعد از آشنایی کامل با نرم افزارهای موسیقی و ضبط صدا ، میکس و مستر اقدام به راه اندازی استودیوی شخصی خود نمود .

آلبوم یاد روزهای گذشته با صدای امیر راد در وب سایت رسمی خود در بخش download در دسترس علاقمندان می باشد. همچنین از دیگر فعالیتهای امیر راد همکاری باهنرمندانی چون محمد زرگری زاده ، شهاب مظفری ، نادر راد ، مهروز ، کسری ابراهیمی ، داوود شریفی ، مهدی نوروزی , علی مهاجر، بنیامین قهرمان ، حمید احدی ودیگر هنرمندان جوان و با استعداد میتوان اشاره کرد که بعضی از این اثار به زودی در بخش download وبسایت خود در دسترس علاقمندان قرار میگیرد.


آهنگ جدید امیر راد ...

خواندن 12226 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « فصل اول - شهاب بشیری

ارتباط با ما

تلفکس: 88456587-021

تلفن: 44802038

تلفن همراه:

09372004104 - 09329300919 - 09195765761 - 09123101193

آدرس: بزرگراه اشرفی اصفهانی.بعد از پل نیایش. سمت راست.ساختمان آلماس.طبقه ی سوم. واحد هفتم