• akhbar concert
  • inner-slide3

گلچین جدیدترین مطالب سایت

  • amoozeshpiano

آلبوم خیال باطل با صدای فریبرز غفاری

www.fariborzghafari.com

 فریبرز غفاری خواننده وآهنگساز پاپ ،متولد خرداد ماه سال 1352 می باشد.وی تحصیل کرده دانشگاه موسیقی با گرایش آواز کلاسیک.در مقطع کارشناسی است.

فریبرز فعالیت موسیقی حرفه ای خود را از سال 77 با مرکز موسیقی صدا و سیما با محمد مهدی گورنگی و   آهنگ بارون و همسفر آغاز کرد.

از آهنگهای شناخته شده ی او میتوان به " یا حیدر ،استجابت ، انتظار،بارون" اشاره کرد که در آلبومی تحت عنوان یا حیدر جای گرفته است.

از دیگر فعالیت فریبرز غفاری نیز می توان به قطعه ای که به سفارش وزارت ورزش و شبکه سوم سیما برای مسابقات جهانی گوانجو تهیه و تولید شده اشاره کرد. در این اثر فاخرخوانندگان بنامی چون : حمید خندان ،مهرداد شهسوارزاده و جاوید عسکری در اجرای این اثر فاخر و ارزشمند با او همکاری

داشتند.

علاقه فریبرز باعث شد در ژانر معنوی و اجتماعی کارهای ماندگاری ساخته و اجرا کند و لی توجه او به کارهای عاشقانه و اجتماعی راهی شد تا برای چندین خواننده پاپ ترانه های قابل توجه ای سروده و آهنگسازی کند.

از کارهای اخیر فریبرز غفاری آلبوم دیگه نمیخوام با صدای شهرام گلزاده میباشد که 4 ترانه خود را در این آلبوم جای داده است.

همچنین این خواننده با پرهام و بهرام حسین زاده و مهدی جاور و نوریک ابرامیان و وحید عباسی ، و تعداد دیگری از خوانندگان پاپ همکاری موسیقایی داشته است.

هم اکنون بعد از سالها و با همکاری شرکت آوای سرزمین مهر آلبومی با 9 قطعه آماده کرده که به زودی روانه بازار موسیقی پاپ خواهد شد.

فریبرز در این آلبوم

به عنوان خواننده ، ترانه سرا و آهنگساز با تنظیم کننده های خوبی همچون محمد نصرتی ، محمد جواد سام نژاد ، پژمان جمیل پناه و مجید رضا زاده این مجموعه را آماده کرده است.

فریبا وکیلی ترانه سرای مطرح ایران و سهیلا اسدی ، چندین ترانه این البوم راسروده اند.

قطعات این آلبوم :

دیگه نمیخوام ، لیلای منی ، توبه ، خیال باطل ،غریبه ، آوار تنهایی ، باور ، دخت بندر ، قسمت.

با توجه به متنوع بودن قطعات، امید است که سلیقه های مختلف را جذب خود کند...

آلبوم خیال باطل در راه است..................

 

خواندن 12311 دفعه

ارتباط با ما

تلفکس: 88456587-021

تلفن: 44802038

تلفن همراه:

09372004104 - 09329300919 - 09195765761 - 09123101193

آدرس: بزرگراه اشرفی اصفهانی.بعد از پل نیایش. سمت راست.ساختمان آلماس.طبقه ی سوم. واحد هفتم